Logo

Moto assistant agent

Moto assistant je jakýmsi pomocníkem každému, kdo si přeje být informován o blížících se termínech údržby/prohlídky/expirace, případně si přeje být informován o nových verzích programu. A to vše bez nutnosti spouštění programu samotného.
Moto assistant agent (MA agent) totiž dokáže sám při každém spuštění zkontrolovat termíny údržby a nové aktualizace programu.


Máte Moto assistant agenta již delší dobu spuštěného, ale nevíte, zda není k dispozici novější verze nebo už si nepamatujete, zda se blíží termín údržby? Nevadí, MA agent vám umožňuje ověřit aktualizace a termíny údržby kdykoliv je potřeba.

Ovládání

MA agent nemá žádné okno, se kterým lze pracovat. Ovládání probíhá pouze pomocí ikonky v systémové liště (lišta s hodinami). Pokud je ikonka vidět, je program spuštěn.
Seznam všech dostupných akcí vyvoláte klikutím pravého tlačítka myši na ikonku. Z menu si pak vyberete tu funkci, kterou potřebujete.


Máte dokonce možnost nastavit, zda se má program spouštět spolu se systémem, a tím si zajistit maximální ohlídání termínů údržby a aktualizací při minimální námaze.
MA agent


Co MA agent umí?
  • ověřit aktualizace programu při spuštění/na vyžádání
  • ověřit termíny údržby při spuštění/na vyžádání (pouze v lokálním provozu)
  • spouštět se spolu se systémem (lze nastavit)
  • spustit program Moto assistant
  • můžete přejít na stránky programu, popř. napsat autorovi
Optimalizováno pro všechny běžné prohlížeče:
Mozillu Firefox, Operu, Internet Explorer,
pro rozlišení 1024 x 768 a vyšší.

V případě výskytu problémů na těchto stránkách kontaktujte autora.
© Jan Čapek 2008-2009

Validace XHTML :: Validace CSS