Logo
https://cz.jooble.org/ | http://motorpower.cz/

Charakteristika

Aplikace Moto assistant slouží primárně k evidenci spotřeby motorového vozidla (automobilu, motocyklu...) a ke sledování nákladů na jeho provoz.
Podmínkou je zadávat nezbytné údaje o čerpání pohonných hmot - tzn. cenu, množství načerpaných PHM, stav tachometru a datum čerpání.

Moto assistant umožňuje také záznam a sledování veškerých ostatních důležitých událostí (jako jsou opravy, pravidelné údržby - např. výměna oleje, atd.). Na blížící se termín údržby vás dokáže program včas upozornit, dokonce si sami můžete zvolit předstih, v jakém budete upozorněni.

Hlavní okno programu Pokud si přejete data zpracovávat dál v jiné aplikaci, nabízí Moto assistant export dat do všeobecně nejpoužívanějších formátů, jakými jsou Excel, CSV, TXT a HTML.
Vedete si již záznamy v nějaké jiné aplikaci a nechce se vám je znovu přepisovat? Nevadí, jestliže vaše aplikace umožňuje export dat do formátu CSV.
Moto assistant totiž umí data nejen exportovat, ale také importovat, a to právě z nejrozšířenějšího formátu CSV.

Pro snadnější přehled disponuje program také možností vytváření statistik a grafů. Tisk je samozřejmostí.

Nedílnou součástí programu je také správa všech výdajů a příjmů. Ty máte možnost nejen zadávat, ale také třídit do libovolně definovatelných kategorií. Z těchto dat pak Moto assistant dokáže vytvořit grafy výdajů a příjmů, včetně grafu zůstatku.
Pro další zpracování dat je opět k dispozici export.

Nezbytnou součástí každé aplikace pro správu vozidel je bez pochyby kniha jízd. Tu naleznete v rozšířené formě také v programu Moto assistant.
K dispozici jsou údaje jako řidič vozidla, cílový kontakt, datum a čas odkezdu/příjezdu, destinace atd.
Není nutné ji vyplňovat, pokud však chcete mít o provoze vozidla přehled, lze ji využít.

Program vám pomůže také při plánování trasy, při zadání míst odjezdu a příjezdu vám sám vyhledá trasu na internetu - s pomocí služby Google dokáže navíc sám automaticky spočítat délku trasy. To vše jen pomocí jednoho kliknutí.

Časem se jakékoliv údaje nahromadí a stávají se nepřehlednými. Moto assistant se však snaží vzniku takové situace předejít. Jak? U všech důležitých údajů má totiž uživatel k dispozici řazení, filtrování a/nebo vyhledávání. Navíc, veškeré takto uživatelem vyfiltrované údaje se promítnou také do tisku a exportu dat. Každý má tak možnost vybrat si jen ta data, která potřebuje - a to vše v krátkém čase s minimální námahou.

S pomocí programu Moto assistant budete mít všechny údaje organizované na jednom místě, to vše s možností jednoduše a bez námahy kdykoliv cokoliv filtrovat/vyhledat, vyexportovat, změnit, vytisknout.
Díky přehlednosti a jednoduchosti by práce s programem neměla být problém ani pro osoby se základními znalostmi počítačů.

Ujistěte se o kvalitách programu sami. Protože je program freeware, stáhněte jej a používejte dle libosti :) Více informací naleznete v sekci "Podrobný popis programu".
V případě výskytu problémů na těchto stránkách kontaktujte autora. | © Jan Čapek 2008-2017